Kursy grupowe

Wiele osób dzwoni do nas z przeświadczeniem, że jedyną skuteczną formą nauki są zajęcia indywidualne. Boją się chodzenia do grupy z ludźmi nie w swoim wieku, wypełniania ćwiczeń gramatycznych na zajęciach i braku wymagań ze strony lektora.
Nasze kursy grupowe prowadzimy w taki sposób, w jakie same chciałybyśmy być uczone - ich główną treścią jest przećwiczenie w praktyce poznanych zagadnień. Zapraszamy na nie głównie dorosłych i studentów, nasi najmłodsi słuchacze to licealiści.
Zajęcia grupowe polecamy wszystkim, którym zależy na częstym kontakcie z językiem i stałych, równych postępach. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 minut. Biorąc pod uwagę, że nasze grupy są naprawdę małe (od 4 do 6 osób) a zajęcia prowadzimy wyłącznie w języku francuskim (owszem, da się tak zrobić) na zajęciach grupowych możesz ćwiczyć język na wszystkich frontach. Podszlifujesz nie tylko wymowę, słownictwo i gramatykę, bez których po prostu trudno jest wyrazić cokolwiek, ale też spontaniczną komunikację, budowanie spójnej i uporządkowanej wypowiedzi oraz oszukiwanie systemu - pokażemy Ci jak korzystać z wiedzy, którą już masz, głównie z języka angielskiego.
Powiemy wprost - będzie to wymagać od Ciebie przyswojenia materiału w domu (żeby ćwiczyć, musimy mieć co ćwiczyć), ale nie martw się - pokażemy Ci, jak się uczyć efektywnie i już teraz zachęcamy Cię do nastawienia się na tryb "20 minut dziennie codziennie".
Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia, połącz się z nami przez Skype'a (max.2 razy w semestrze) lub skorzystaj prowadzonych raz w miesiącu konsultacji z lektorem, na których nadrobisz zaległości.
Brzmi dobrze, prawda? I takie właśnie jest. Zapraszamy!
Trwa ładowanie. Proszę czekać...