n

nasze
kursy

nos cours

ważne daty: kursy wakacyjne 2021 trwają od 28 czerwca do 27 sierpnia 2021
rozwiń opis zajęć, poczytaj,
co przygotowaliśmy i skontaktuj się z nami,
by dowiedzieć się jeszcze więcej o interesujących Cię zajęciach.
cours intense A1 / intensywny kurs A1

co to za kurs?

Te zajęcia języka ogólnego proponujemy wszystkim, którzy mieli do czynienia z francuskim, ale chcą przypomnieć i utrwalić podstawy lub zaczynającym od zera, chcącym szybko zdobyć podstawy. W ciągu sześciu tygodni chcemy nauczyć Was wszystkiego, co zazwyczaj nasi słuchacze przyswajają w semestr, będzie naprawdę intensywnie! Nie bójcie się jednak - zajęcia prowadzimy po francusku, co samo w sobie znacznie przyspiesza naukę, a ciekawe ćwiczenia i materiały uprzyjemnią Wam ten czas. 

dla kogo?

A0-początkujący lub wracający do nauki po przerwie


jak?

zajęcia grupowe
online

kiedy?
poniedziałki i środy, 19:00-21:15

od 19 lipca do 25 sierpnia 2021

cours de conversation / konwersacje B1+/B2

co to za kurs?
Proponujemy zajęcia skupiające się na rozwinięciu płynności mówienia. Co będzie przedmiotem rozmów?Tematy bieżące, niekoniecznie politycznie poprawne czy "sexy"- chcemy zmobilizować słownictwo codzienne, praktyczne, potoczne, tak, żeby móc się wypowiedzieć sensownie na naprawdę każdy temat. najlepszy sposób na rozgadanie dla tych, którzy chcą trochę odpocząć od pisania i zadań domowych.

dla kogo?
B1+/B2

jak?
zajęcia grupowe
online

kiedy?
środy 19:00-20:30

od 30 czerwca do 28 lipca  2021

petit déjeuner avec Lena / śniadania z Leną dla zagonionych

co to za kurs?

chcesz mieć kontakt z francuskim, ale ciągle nie masz czasu, spieszysz się, nie bardzo chcesz się zobowiązywać do półrocznych zajęć, masz trudności z odrabianiem prac domowych... słowem - życie. trzy razy w tygodniu podłącz się na zajęcia i posłuchaj krótkiej lekcji gramatycznej, odrobiny słownictwa czy komentarza do aktualności. chcesz się udzielać? świetnie! masz gorszy dzień lub po prostu nie chcesz by ktoś Cię słyszał? to też w porządku. nie możesz się podłączyć do zajęć danego dnia? zostawię Ci dostęp do nagrania i możesz ich odsłuchać kiedy indziej. to nasze jedyne zajęcia z dostępem dla dużej grupy słuchaczy (podłączyć się może maksymalnie 12 osób), chęć udziału deklarujesz na miesiąc. dobra opcja z rana, n'est-ce pas?

dla kogo?

A2/B1 i B2/C1

jak?

zajęcia grupowe zajęcia online

kiedy?

trzy razy w tygodniu:  wtorki, czwartki, piątki

B2/C1 8:00 - 8:30 , A2/B1 8:31 - 9:01

cours particulier / 55 minut francuskiego 
co to za kurs?
zajęcia tête-à-tête są planowane razem z uczącym się i dostosowane są do jego rytmu pracy.

dla kogo?
szczególnie polecamy osobom na poziomie zaawansowanym lub pracującym nieregularnie

jak?
zajęcia indywidualne
zajęcia u nas lub online
rien que la grammaire / sama gramatyka

co to za kurs?
ten kurs powstał z myślą o osobach mówiących płynnie, które chciałyby zobaczyć gramatykę jako system, poszerzyć jej znajomość, powtórzyć dosłownie wszystko, rozwiać wątpliwości czy wreszcie odgonić demony subjonctif (czy innych zmór). do tematu podchodzimy przekrojowo, od wyjaśniania niuansów użycia rodzajnika, przez czasy, tryby, po manewry z szykiem zdania. jest intensywnie, szalenie ciekawie, bardzo owocnie. 

dla kogo?

B2/C1


jak?

zajęcia grupowe
online

kiedy?
poniedziałki i czwartki 19:45-21:15

od 28 czerwca do 29 lipca 2021

atelier de composition écrite / warsztaty pisania

co to za kurs?
Debiutujące w tym roku zajęcia dla zaawansowanych, którzy chcą zrozumieć i potrenować formy pisemne, typowe dla francuskiego stylu komunikacji. Nauczymy się porządkować myśli, będziemy pracować na stylem, gramatyką i ortografią w praktyce, poznamy najczęstsze wyrażenia, opowiemy też o różnicach między français oral et écrit. 

Pierwsza część zajęć będzie poświęcona omówieniu tematu, opracowaniu słownictwa i niezbędnych wyrażeń, póżniej - piszecie! Pracujemy przez Google Docs, dzięki czemu lektor na bieżąco śledzi Waszą pracę i od razu udziela wskazówek, poprawia i komentuje. Daje Wam to tydzień na powtórki problematycznych zagadnień, ten tryb pracy baaaardzo przyspiesza postępy.

Zajęcia idealne dla przygotowujących się do egzaminów, pracujących z francuskim i pasjonatów.

dla kogo?
B2/C1

jak?
zajęcia grupowe
kurs online

kiedy?
środy 17:00-18:30

od 30 czerwca do 28 lipca 2021

cours particulier intense / intensywne trzydziestominutówki
co to za kurs?
i​dealne do zrealizowania w biurze lub między innymi zajęciami,  trzydziestominutowe lekcje indywidualne to intensywne spotkanie - raz ciach  rozmawiamy, ćwiczymy zagadnienia językowe i lecisz dalej do własnych spraw.  niezwykle efektywne, bardzo dynamiczne, podnoszące energię na cały dzień.

dla kogo?
dla wszystkich

jak?
zajęcia indywidualne
zajęcia online

kiedy?
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 15:00

wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 // francofolie.pl