dodatkowo po zajęciach

Biblioteka

Z każdej naszej wyprawy do Francji lub księgarni językowej przywozimy ze sobą niemało książek. Nasze zbiory zawierają sporo literatury frankofońskiej, prasę, ale i książki w języku polskim na temat kultury, gastronomii czy po prostu czytadła z Francją w tle. Zapraszamy Was do korzystania z nich (na wyższych poziomach wręcz do tego korzystania obligujemy) – czytanie to wspaniały sposób na utrwalanie i rozwijanie umiejętności językowych.

 

Konsultacje

Opuściłeś zajęcia? Nie wszystkie zagadnienia omawiane na ostatniej lekcji były dla Ciebie zrozumiałe? Masz ochotę porozmawiać po francusku na swoim poziomie?

Konsultacje, zwane przez nas „Otwartymi sobotami” to 45-minutowe indywidualne spotkania z lektorem. Odbywają się raz w miesiącu, w sobotę, o dacie informujemy z wyprzedzeniem – wystarczy wpisać się na listę chętnych i przyjść!

Wykłady

Aby wyjść naprzeciw Waszym potrzebom pogłębiania wiedzy o Francji, proponujemy Wam dodatkowe wykłady, podczas których opowiadamy Wam o jej kulturze i historii. Prowadzimy również cykl spotkań, na których pokazujemy Wam różne techniki pamięciowe i podejścia do uczenia się – ci, którzy na nich byli potwierdzają ich przydatność w uczeniu się francuskiego.

Osoby spoza Francofolie również zapraszamy na wykłady, dla nich wstęp jest płatny – 25 zł.