Zasięgnij języka o naszych zajęciach

Z całego serca polecam zajęcia u Leny, świetna szkoła, domowa atmosfera i najwyższy poziom nauczania. Zajęcia odbywają się po francusku!!​

Aleksandra

Świetna szkoła! Nauka w przyjemnej atmosferze, na wysokim poziomie i zajęcia prowadzone tylko po francusku bardzo sprzyjają szybkim postępom w nauce. Polecam.

Piotr

Dla wszystkich uczących się lub chcących się uczyć języka francuskiego, Francofolie jest bardzo dobrą ofertą. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone i wciągające. Poza tym Francofolie to nie tylko nauka języka, ale również poznawanie wszystkiego co związane z Francją i jej fascynującą kulturą, której wpływ na całym świecie jest ogromny. Francofolie daje możliwość szybkiej i przyjemnej nauki, a ponieważ nie jest to język zbyt popularny w naszym kraju, jego znajomość to istotna i doceniana umiejętność (również na rynku pracy, który staje się coraz bardziej wymagający, gdzie znajomość jednego języka staje się niewystarczająca).

Maciek

roz_i
Do Francofolie trafiłam z zamiarem przypomnienia sobie języka, ponieważ uczyłam się go w szkole. Licealne traumy związane z gramatyką i wymową bardzo szybko poszły w niepamięć. Okazało się, że nie trzeba spędzać wieczorów nad setkami ćwiczeń, żeby zrozumieć i umieć się porozumieć! Mało tego, nieużywane pokłady wiedzy zostały uruchomione i teraz nauka francuskiego to dla mnie czysta przyjemność. Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie Lena, która potrafi te meandry francuskiego myślenia jasno i logicznie przedstawić. Jestem bardzo zadowolona i nie mogłam lepiej trafić, bo na prawdę już po pół roku czułam ogromny progres. Serdecznie polecam!

Iza

Przyszedłem do Francofolie z zamiarem zapisania się do szkoły językowej. Zamiast tego zastałem miejsce pełne pasji, gdzie człowiek zapomina, że przyszedł się uczyć. Świetni ludzie (pozdrawiam moją B2), ciekawe tematy, dużo praktycznej wiedzy. Po kilku miesiącach widzę ogromny progres i cieszę się, że tu trafiłem. Pomimo pandemii i lockdownu, ciśniemy na zajęciach online, więc nie ma, że szkoła zamknięta​

Dominik

Niesamowita pasja do tego języka i kultury oraz umiejętność przekazywania jej dalej!​

Jakub

Polecam gorąco – nauczyłam się mówić, zdałam DELFa. Skutecznie, wesoło i przyjemnie.

Alina

Miałem prawdziwe szczęście trafić do Francofolie – dzięki pracy z Leną zarówno na kameralnych zajęciach grupowych jak i indywidualnych mogłem spełnić swoje marzenie – wyjechać i radzić sobie na wymianie studenckiej we Francji… w niespełna rok nauki (OD ZERA!!) Wspaniała atmosfera, indywidualne podejście, miejsce tworzone z prawdziwą pasją. Dziękuję!

Maciek

Zanim trafiłem do Francofolie, byłem już uczniem paru szkół w Gliwicach i jednej w Katowicach. Miałem też kilka nauczycielek, które mnie uczyły indywidualnie i wszędzie wydawało mi się, że jest poprawnie. Natomiast dopiero na Wieczorka odnalazłem prawdziwą jakość. Moją grupę uczy p. Beata, która zawsze jest na 110% przygotowana do zajęć, jak ktoś ma problemy z jakimś zagadnieniem językowym zawsze wraca i powtarza aż wreszcie uczeń zrozumie (zazwyczaj nie zajmuje to zbyt wiele czasu). Jest to osoba, która absolutnie wykracza poza “sztuczne” ramy wytyczone przez program książki, zawsze można liczyć na dodatkowe słownictwo czy ćwiczenia gramatyczne, w mojej ocenie geniusz nauczania. W szkole miałem jeszcze okazję współpracować z p. Leną, która na tle moich poprzednich nauczycielek wyróżnia się niekonwencjonalnością i jednocześnie skutecznością pracy. Jak do tej pory najlepszy ośrodek w jakim miałem okazję się uczyć

Paweł

Francofolie to fenomenalna atmosfera, inspirujący i wymagający lektorzy oraz zajęcia dostosowane do poziomu, oczekiwań oraz potrzeb kursantów. Materiał przygotowany tak, że nie można się nudzić, a podczas kursu rozwinęłam się pod każdym językowym względem (gramatyka, słownictwo, mówienie). To miejsce w którym chce się uczyć!

Kasia

Dobrze zorganizowane zajęcia, dużo mówienia za co mega plus. Lektorki bardzo dobre, jasno tłumaczą, zawsze pomogą, otrzymuje się dodatkowe materiały. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Lepiej nigdy nie trafiłam, polecam!!

Magda

roz_i

A ja chciałabym pochwalić naszą nauczycielkę Beatę Nauczyciele chwalą dobrych uczniów, ale przecież uczniom też można. Otóż, z nutą zazdrości muszę przyznać, że ta kobieta nie ma wad. 😀 Przed dwa semestry miałam z nią zajęcia i uważam ją za świetnego nauczyciela. Jest cierpliwa, wyrozumiała, każdemu stara się poświęcać tyle samo czasu i uwagi, potrafi zmobilizować do nauki, jasno wytłumaczyć zagadnienia i wprowadzić bardzo pozytywną atmosferę podczas zajęć. Na naszych lekcjach był czas na naukę, zabawę, żarty i rozmowy o życiu. Mówiąc o swoich doświadczeniach albo opowiadając wesołe historie, łatwiej zapamiętać francuskie wyrażenia i konstrukcje, a Beata wiedząc o tym, zachęcała nas aby mówić, mówić, mówić, a jak ktoś miał gorszy dzień to ona i tak robiła swoje i na koniec lekcji opuszczaliśmy salę z nową energią i poczuciem dobrze spożytkowanego czasu.
Dlatego właśnie, jeszcze raz –
Wielkie Dzięki.

Agnieszka

Francofolie to miejsce, do którego każdy, uwaga uwaga, Frankofil
(😀trafić powinien, niezależnie od poziomu zaawansowania. Zajęcia w 100% po francusku, już od samego początku, to jest magia.

Może duży wysiłek, ale jakie efekty!
Dzięki Lenie i Beacie człowiek szybko dochodzi do wniosku, że – wbrew opiniom – Subjoncitf to jednak spoko ziomek i nawet można się z nim zaprzyjaźnić. Zresztą, co tam Subjoncitf, z czasem okazuje się, że nawet liczby można ogarnąć!
Z poważaniem,
Osoba, Która Już Nawet Bez Kalkulatora Wie, Że 99 To 4*20+10+9
#liczydłozostawwdomu
#idźdoFrancofolie
#progres #profeska #parlanie

Aleksandra

A TERAZ TY!

Bardzo polecam. Zajęcia w formie tradycyjnej jak również online, są oparte na ciekawych dyskusjach, które wzbogacają nie tylko pod względem językowym.

Alicja

Dlaczego polecam wszystkim tylko Francofolie? Po 9 latach nauki języka francuskiego z przerwami w szkole nigdy nie pokonałam bariery językowej w kwestii rozmów. Nigdy też nie potrafiłam wytłumaczyć zagadnień gramatycznych po francusku. A teraz ? Od roku uczęszczam na zajęcia do Leny ( poziom B1) . Przez ten rok poziom mojego języka zmienił się diametralnie. Nie boje się rozmawiać, nie boje sie używać języka francuskiego w podróży, pokonałam barierę językową , a przez to, że zajęcia na tym poziomie są prowadzone TYLKO w języku francuskim zaczęłam nawet ‘myśleć’ po francusku. Wystarczyły tylko dwa semestry zajęć.Kreatywna, szalona, dająca się zapamiętać swoją mimiką twarzy, gestami i zachowaniem Lena – jest mistrzynią w swoim fachu. Naprawdę, polecam!

Dorota

Od trzech lat mam przyjemność uczęszczania na zajęcia grupowe do Francofolie .W tym czasie udało mi się zrobić duże postępy językowe. Moim celem było przede wszystkim poprawienie swoich umiejętności porozumiewania się, ale udało mi się także podnieść znacząco swój poziom językowy. Zawdzięczam to w dużej mierze profesjonalizmowi z jakim Lena przygotowuje zajęcia oraz jej kreatywności w doborze metod nauki i poznawania języka, historii i kultury Francji. Podczas zajęć lektorka wykorzystuje różnorodne gry i zabawy, które ułatwiają zapamiętywanie oraz dobre poznanie i zrozumienie języka. Poświęca także dużo energii i czasu na rozwiązanie wszelkich problemów językowych dostosowując wszystko do indywidualnego poziomu każdej grupy. Dodatkowo w razie potrzeby możliwe jest wykorzystanie raz w miesiącu dodatkowych konsultacji tzw.”otwartych sobót” kiedy można dopracować te elementy, które sprawiają większe problemy. Podczas zajęć duży nacisk jest postawiony na mówienie, tak żeby uzyskać jak największą swobodę porozumiewania się na każdym poziomie zaawansowania. Poza tym Lena jest bardzo radosną, otwarta i pozytywna osoba, która swoją osobowością bardzo zachęca do aktywnej nauki. Dzięki niej język francuski okazuje się bardzo łatwy, a jego nauka fascynującą przygodą i miłym odpoczynkiem po całym dniu pracy. Gorąco polecam w szczególności osobom, które uważają że to bardzo trudny język do nauki, a ponadto każdy wiek jest dobry żeby zacząć.(zaczynałam z poziomu A2 teraz poziom B1)

Ania

Jeśli wcześniej język francuski był dla Ciebie trudny i nie potrafiłeś go przyswoić – zapewniam, że tutaj ten problem minie. Fantastyczna francuska atmosfera, która sprzyja nauce . Jednak największym plusem jest prowadzenie zajęć TYLKO w języku francuskim. Polecam jak najbardziej wszystkim , którzy pragną się uczyć francuskiego w bardzo dynamiczny i przyjazny sposób !

Dorota

wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 // Sixteractive

Scroll to Top